Volno

18.-25.8.2019, i část týdne

1.-7.9.2019, i část týdne

Vila severovýchod Rekreační vila Černá Voda je nový objekt. Vilu pronajímáme vždy pouze jako celek jedné uzavřené skupině a proto je vhodný zejména pro rodinnou relaxační dovolenou ať již týdenní nebo víkendovou, k pobytovému setkání s přáteli, podnikové akce a v neposlední řadě pro jezdce, kteří přijeli do Černé Vody sjíždět místní cyklistické stezky, zkrátka pro všechny, kteří preferují pronájem celého objektu a uzavřenou společnost.

Západní pohled Vila se nachází na polosamotě v obci Černá Voda, 19 km od města Jeseník. Vila je velmi prostorná a nadstandartně vybavená. K dispozici jsou první a druhé podlaží, každé s téměř 200 m2 (třetí podlaží není dokončeno) se třemi třílůžkovými a jedním dvoulůžkovým pokojem, prostorným obývacím pokojem, saunou, dvěma koupelnami, plně vybavenou kuchyní, garáží, pračkou a PC s wifi internetem. Až k vile vede vedlejší úzká asfaltová cesta. Parkovat lze přímo u vily. Rozlehlý pozemek 5000 m2 kolem vily je zatravněný, je zde hřiště na volejbal se sítí a míči, zahradní betonový gril, zahradní nábytek, dětská houpačka, branky na fotbálek a stůl na stolní tenis..

Obec Černá Voda Rybník Černá Voda

Okolní malebné prostředí Jeseníků a Rychlebských hor, jejichž lesy a rozlehlé vodní plochy obec zcela obklopují, umožňuje celou řadu rekreačních i sportovních aktivit jako jsou pěší vycházky, rybaření, houbaření, koupání v místních zatopených lomech nebo tenis na kurtech 300 m od vily. V místních lesích vznikla díky partě akčních a obětavých lidí síť stezek pro horská kola. Některé jsou vytvořeny pro adrenalinové jezdce a jiné pro rekreační výjezdy na horských kolech. Stezky si rychle získaly obrovskou celostátní i mezinárodní popularitu a zaslouženě zvítězily v anketě „7 divů Olomouckého kraje“. Blíže viz www.rychlebskestezky.cz. Obec Černá Voda se umístila na druhém místě v soutěži „Vesnice roku“.

300 m od vily je útulná restaurace U Kaštánku, prodejna Jednoty, půjčovna horských kol a Informační centrum.

Nejbližší sjezdovky jsou 17 km v Lipové-lázních, ve 20 km vzdáleném polském Otmuchowě jsou známá jezera, 15 km jeskyně na Pomezí, 19 km v Jeseníku krytý bazén a rozhledna Zlatý chlum, 23 km v Ramzové lanovka na Šerák, 17 km zámek v Javorníku.