Ve vile je k dispozici celé první a druhé podlaží. Objekt je velmi prostorný, 200 m2 na každém podlaží a je vybaven pro 11 osob.

kuchyne_s_jidelnou_i Neobyčejně velká kuchyně s jídelním koutem je kompletně a prakticky vybavená . Kuchyňská linka i stoly jsou vyrobeny z dubového masívu s vestavěnými spotřebiči - lednice z mrazákem, elektrický sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlná trouba, myčka nádobí a digestoř. Najdete zde i velký samostatný mrazák. V kuchyni je veškeré vybavení jak k vaření, tak ke konzumaci.

Ve vile jsou dvě koupelny:

Koupelna I Koupelna vana

V hlavní luxusní koupelně najdete dvě umývadla, sprchový kout, WC, bidet a velkou rohovou vanu s bočními a spodními masážními tryskami, čerpadlem a kompresorem. Příjemný pocit podtrhuje podlahové vytápění.

V druhé menší koupelně je sprchový masážní box, umývadlo a WC.

Koupelna I Koupelna vana

Obývací pokoj je vybaven velkou sedací soupravou 2,40 x 3,60 m, kterou lze sestavit i jako plný čtverec 2,40 x 2,40 m. V zákoutí před obývákem je stolní počítač s bezdrátovým (WIFI) internetovým signálem.

Koupelna I Koupelna vana

kuchyne_s_jidelnou_i Ve vile jsou tři třílůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj. Všechny jsou uzamykatelné. Podlaha pokojů je kryta koberci, všude jsou praktické skříňky, věšákové stěny a regálky na osobní věci, zrcadla, hodiny a teploměry. V každém pokoji je masivní dvoupostel se zdravotními matracemi a ve třílůžkových pokojích ještě i válenda s úložným prostorem.

Vila je vybavena ozvučenou finskou saunou s elektrickým vyhříváním, propojenou izolačními skleněnými dveřmi se zařízenou  odpočívárnou. K ochlazování lze použít sprchový box v koupelně a následně i prostornou vířivou vanu , která se svým rozměrem téměř blíží whirpoolu.

kuchyne_s_jidelnou_i Voda ve vile je pitná. Vodu ohřívá 200 litrový elektrický bojler s 20–ti hodinovou levnou sazbou elektřiny. K použítí je automatická pračka v garáži. V garáži je stojan na parkování kol. Vytápění vily zabezpečuje ekologicky šetrný zplyňovací kotel na dřevo nebo uhlí. Kotel lze regulovat podle venkovní a vnitřní teploty, stejně jako i radiátory v místnostech, které jsou kompletně osazeny termoventily. Ke krátkodobému večernímu temperování  mimo topnou sezonu je možné použít elektrokotel.